Body z otwartym krokiem i 2 inne komplety must have

Kobiety cenią sobie romantyzm i subtelność, a ich bielizna często oddaje ich upodobania. Mężczyźnie jednak często bardziej odpowiada bezpośrednia, jednoznaczna, seksowna bielizna, która obiecuje zapewnić obojgu noc pełną ekscytujących wydarzeń. Każda kobieta powinna mieć w swojej kolekcji przynajmniej trzy komplety bielizny seksownej, która nie będzie miała nic wspólnego z romantyzmem lub jakąkolwiek tkliwością.

Body z otwartym krokiem

Jedyne w swoim rodzaju, niezwykle podniecające body z rozcięciem w kroku. Bez koronki, tiulów, czy jakichkolwiek innych kwiatków – cienki lateks lub skóra będą mówiły same za siebie. Body z otwartym krokiem (https://sexshop112.pl/body-gorsety-erotyczne/1270-koronkowe-body-z-wycieciem-w-kroku-charms-obsessive.html) w takiej odsłonie doskonale skomponuje się z wysokimi szpilkami i, dla odważniejszych z linami do profesjonalnego pętania.

Skórzany gorset

Kobiety z obfitym biustem pokochają lateksowe gorsety opinające ich ciało cienkim i śliskim materiałem. Ich piersi zamknięte mocnym wiązaniem będą seksownie wynurzać się w ostrym, głębokim dekolcie, a mężczyzna widząc to nie wytrzyma zbyt długo w stoickim spokoju. Dobrane do gorsetu wcięte w literę V lateksowe stringi to strzał w dziesiątkę.

Nakładki na sutki

Skórzane naklejki na sutki doskonale sprawdzą się w przypadku kobiety, która chce sprawdzić jak dużo wytrzyma serce rozgrzanego do czerwoności partnera. Skórzane spodnie z niskim stanem, lateksowe, czarne rękawiczki i dwie wyraziste naklejki, po jednej na każdej z piersi doskonale będą współgrać z atmosferą ciężkiej żądzy jaka zakotłuje się w obojgu z partnerów podczas tak skrajnie emocjonującej sytuacji.

Skóra i lateks to materiały, które zawsze działają pobudzająco, jeśli tylko są odpowiednio noszone. Dobra sytuacja to również argument za noszeniem takiego własnie ubioru. Warto jednak decydować się na niego jedynie sam na sam ze swoim partnerem.