Do czego służą kulki gejszy

Kulki gejszy to ciekawy produkt, który nie tylko pomoże nam w uporaniu się z problemami zdrowotnymi ale też wzmocni odczuwanie orgazmu i wszelkich doznań seksualnych.

Zdrowotne walory kulek gejszy

Pierwszym i najważniejszym zadaniem kulek gejszy jest ćwiczenie mięśni Kegla, które opinają waginę i są niezwykle istotne z punktu widzenia życia seksualnego jak i profilaktyki zdrowotnej. Silne mięśnie dna miednicy są bardzo istotne przy porodzie oraz podczas rehabilitacji bezpośrednio po nim. Ćwiczenia kulkami są wskazane zwłaszcza w przypadku osób zaawansowanych wiekowo dzięki czemu zapobiegamy wystąpieniu wysiłkowego nietrzymania moczu czy obniżaniu się ścian macicy.

W dbałości intensywność życia seksualnego

Niemniej ważną zaletą tego urządzenia jest jego wpływ na nasze życie seksualne. Regularne stosowanie kulek gejszy sprawia, że mięsień Kegla staje się bardziej ukrwiony i sprawny. Efektem tego uzyskujemy następujące korzyści:

– Intensywne orgazmy
– Wysoka responsywność waginy
– Kontrola skurczów mięśni w trakcie orgazmu
– Możliwość stosowania bardzo zaawansowanych technik seksualnych.

Trening kulkami jest bardzo prosty i nie wymaga żadnych przygotowań teoretycznych. Przyrząd aplikujemy do wnętrza waginy i pozostawiamy ją tam na kilkanaście do kilkudziesięciu minut. Następnie wykonujemy wszystkie codziennie czynności lub inicjujemy ćwiczenia podczas których kulki będą obijały się wewnątrz zmuszając naszą waginę do wykonywania mikroskurczów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *