Jaki kupić pierwszy wibrator łechtaczkowy?

Przy wyborze pierwszego wibratora kluczem do sukcesu jest tak naprawdę odnalezienie największego punktu rozkoszy. W dzisiejszych czasach wibratory łechtaczkowe mają bardzo różne kształty i rozmiary. Producenci poszczególne modele zaprojektowali w taki sposób, aby stymulować konkretne punkty na ciele.

Stymulatory zewnętrzne

 

Osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z gadżetami erotycznymi powinny postawić na wibrator łechtaczkowy, którego głównym zadaniem jak sama nazwa wskazuje jest drażnienie łechtaczki w trakcie stosunku. Najlepszym wyborem jest długi wibrator ze specjalną wypustką na łechtaczkę.

Jaki wibrator łechtaczkowy warto wybrać?

 

W pierwszej kolejności warto rozglądać się za tymi modelami, które wykonane są w całości z sylikonu medycznego. Akcesoria erotyczne z tego materiału są bardzo bezpieczne w użytkowaniu i co najważniejsze łatwo utrzymać je w idealnej czystości. Silikon medyczny gwarantuje bardzo miłą powierzchnię do zabawy. Warto rozejrzeć się za wibratorami, które mają funkcję drgań, które dostarczają niesamowitej przyjemności. W najlepszych wibratorach łechtaczkowych można ustawić kilka poziomów drgań w zależności od swoich indywidualnych potrzeb. Nowoczesne wibratory mają dyskretny wygląd i są zazwyczaj bardzo niewielkie, dzięki czemu można zabrać je ze sobą praktycznie wszędzie. Pamiętać należy również i o tym, aby zawsze korzystać z pomocy żelu poślizgowego, który jest na bazie wody. Po zabawie należy oczywiście dokładnie umyć wibrator w wodzie z dodatkami mydła.