Najpopularniejsze typy wibratorów: wibrator punktu G

Wibrator to popularna zabawka erotyczna, która urozmaica życie intymne nie tylko singielek, ale też par, przy wspólnej zabawie. Najpopularniejsze typy wibratorów: wibrator punktu G. Jak wygląda, czym różni się od innych typów wibratorów?

Wibrator punkt G – jak wygląda?

stymulacja punktu g

Wibrator punktu G zwykle nie jest zbyt duży. Ma on charakterystyczną końcówkę. Stymulacja punktu G możliwa jest dzięki dopasowanej do tego celu, specjalnej, wygiętej (czasem też spłaszczonej) końcówce zabawki. Punkt G, znajdujący się zaledwie parę centymetrów za wejściem do pochwy, na jej przedniej ściance, wymaga naprawdę intensywnej stymulacji. Wrażenia są jednak bardzo mocne, więc warto spróbować!

Wibratorem tym można też wykonać masaż łechtaczki czy stref erogennych. Nadaje się zarówno do solowej zabawy, jak i jako element gry wstępnej i zabaw z partnerem. Urozmaici to nieco życie intymne – wibrator nie powinien być konkurencją dla partnera, a miłym dodatkiem. Sprawdź koniecznie ofertę.

Wibrator punkt G, klasyczny wibrator, wibrator tzw. króliczek – różnice

Końcówka wibratora punktu G jest zakrzywiona, dzięki czemu możliwa jest stymulacja punktu G. Klasyczny wibrator ma całkowicie prosty kształt. Obydwa typy sprawdzą się jednak do masażu łechtaczki oraz stref erogennych. Osoby, które zaczynają swoją przygodę z zabawkami erotycznymi, zwykle najpierw próbują wibratorów klasycznych.

Istnieją też wibratory tzw. króliczki. Ich kształt przypomina właśnie uszy królika. Mają też część, która służy do dodatkowego masażu łechtaczki. Króliczki spotykane są zarówno w wersji końcówki wibratora klasycznego, jak i z zakrzywioną końcówką, tj. takie, jak w wibratorach punktu G.