Strapon – idealny gadżet dla par, w których pan jest uległy

Świat fetyszy seksualnych zachwyca różnorodnością, a jednym z najpopularniejszych jest uległość. Mężczyźni, którzy kochają ulegać swoim partnerkom, powinni zainteresować się gadżetem erotycznym, jakim jest strapon.

Czym jest strapon?

Gadżet ten to po prostu dildo, które dzięki temu, że da się je umocować przy użyciu uprzęży na pasie kobiety, umożliwia jej odbycie stosunku analnego z partnerem, który tym samym jest tu stroną uległa i jest on zdominowany przez kobietę.

Strapony mogą być wykonane z rozmaitych materiałów i charakteryzować się mogą różnymi rozmiarami. Wybierając więc ten gadżet, warto dokładniej zastanowić się nad tym, jaki powinien on być, a najlepiej kupić więcej niż jeden.

Strapon nie musi być długi, aby zapewnić mężczyźnie silny orgazm analny, gdyż prostata nie jest zlokalizowana głęboko. Liczy się jednak mocno grubość i kształt, w tym między innymi obecność dodatkowych wypustek czy kąt zakrzywienia. Dostępne są także modele wykonane z naturalnych materiałów, które da się podgrzewać lub schładzać, aby mężczyzna osiągnął rozkosz nieporównywalną ze zwykłym orgazmem.

Rozkosz nie tylko dla mężczyzny

Strapony zazwyczaj dają orgazm tylko mężczyźnie, lecz całkiem powszechne są też modele, które posiadają zakończenie umożliwiające osiągnięcie go kobiecie, podczas gdy penetruje ona partnera. W ten sposób, poza przyjemnością osiągniętą przez sam akt dominacji, może ona również odczuć fizyczny orgazm.

W gadżet ten powinna zaopatrzyć się każda para, w której mężczyzna ulega swojej drugiej połówce.