TOP 3 najciekawsze gadżety erotyczne

Gadżety erotyczne są w stanie urozmaicić nawet najbardziej monotonne życie seksualne. Nikogo nie powinien zatem dziwić fakt, że zabawki erotyczne znajdują się z roku na rok w coraz większej liczbie sypialni. W jakie produkty warto się zaopatrzyć?

Butt Plug

Jest to bardzo popularny gadżet erotyczny, którego przeznaczeniem jest stymulacja analna. Jest to doskonały produkt do rozpoczęcia swojej przygody z omawianą sferą seksualności. Butt bug powinien być trzymany w miejscu, gdyż w tym samym czasie wolnymi rękami możliwe będzie pieszczenie zupełnie innych obszarów swojego ciała. W jakie akcesoria erotyczne warto się jeszcze zaopatrzyć?

Wibrator z 3 końcówkami

Produkt został wyposażony przez producenta w trzy bardzo ciekawe końcówki stymulujące. Kobieta ma dzięki temu możliwość stymulacji pochwy, łechtaczki czy nawet stymulacji analnej. Gadżet wyróżnia się nie tylko pięknym kolorem, ale również nie emituje praktycznie żadnych dźwięków. Godny uwagi jest również fakt, że został wykonany z medycznego silikonu.

Magiczna różdżka

Jest to bardzo praktyczny gadżet, który jest zasilany elektrycznie. Gwarantuje przede wszystkim niezwykle przyjemne wibracje. Jest zdecydowanie lepszą opcją niż urządzenia na baterie.